Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor hagytátok abba a szoptat...

Mikor hagytátok abba a szoptatást?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves a kisfiam. Nappal 1x max 2x szopizik még. Éjjel már rosszabb a dolog. 1 től reggel 7ig sokszor ébred. Sokszor csak szopi közben nyugszik meg. Már azon gondolkodok,h elválasztom,de nem tudom h csináljam. Szèpen eszik szinte mindent. 6 foga van és sorban bújnak ki. Ez is oka a nem alvásnak. ..már harapdál elég sokszor. Csak én kelek hozzá mivel apa dolgozik...vàrjak amíg elválasztja magát? Ti hogy csináltátok?
2014. jún. 23. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam is 1 éves korában pont ennyit és így szopott. Nagyon cicis volt éjjel is, azon nyugodott mert, mert szintén nagyon gyakran kelt. Amikor 14 hónapos lett, elvettem tőle a nappali és esti alvás előtti szopikat. Igaz, eleinte kicsit nehezebben aludt el, de elaludt és megszokta. Éjjel még kérte, de mire 16 hós lett, egyszer csak szépen visszaaludt nélküle is, és soha többet nem kérte.

Szerintem kezdd te is majd azzal, hogy a nappali cicizésről szoktatod le, aztán meglátod, egy idő után felhagy az éjszakaival is.

2014. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első szülinapja után 2 nappal szopizott utoljára a kisfiam. Ő már csak elalvás előtt és éjszaka kérte. De akkor megfázott, nem fogadta el. 2-3 nap múlva kereste, de akkor már én nem adtam neki. Vagyis én lehet szerencsés vagyok...
2014. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gondolom nem lesz könnyű dolgom vele. Most 2 napja csak 1x alszik,de a 4 órai szopit nem felejtette el csak az alvást :)
2014. jún. 23. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves és 7 hónapos, és még mindig igényli a szoptatást.
2014. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!