Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek elfogyott a tejük,...

Akiknek elfogyott a tejük, hány ml-nél hagytátok abba a szoptatást? Mármint hány ml-t termelt még a melletek, amikor abbahagytátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
5 ml egy etetéshez. amikor még volt 10 akkor még szoptattam ezerrel.
2013. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amikor már csak 10-15ml volt két ciciben! (Fejtem hónapokig,mert már nem szopizott a baba)
2013. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor nekem hagynom kéne a fenébe? Mert sose volt több, mint amit írtok...
2013. febr. 15. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen idős a babád,én kb 20ml vel(2cici) hagytam abba,de akkor a babám már 3,5 hónapos volt.4 hónapos kora után kezdtem a hozzátáplálást
2013. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 hetes...
2013. febr. 15. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne add fel!

Nagyon sokszor fogalmazódott meg bennem is ez a kérdés! Én 2 és fél hónapos koráig etettem így: szopi, utána a lefejt tej üvegből, utána tápszer...idegileg is ki voltam és fáradt is voltam...kérdeztem a védőnőt, hogy ezt meddig lehet így csinálni (4 hetesen kérdeztem) és mondta hogy addig amíg én bírom...hát végül egyszerűsített verzióban de még mindig kap anyatejet és tápszert is! Most 5 hónapos a babám.

Szerintem még növekedhet az az anyatej egy kicsit...mondjuk nekem semmi nem vált be, pedig mindent végig próbáltam. A mai napig szedem még a görögszénamag kapszulát, csak hogy kevesebb ne legyen :)

Kétszer voltam beteg idáig: megfázás és egy hasmenős vírus, lázzal mindennel és a babám szerencsére még nem volt beteg. Csak arra tudom "fogni", hogy számít az a kis anyatej is, amit adni tudok neki...(kb fele-fele arányban kapja)

2013. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok! 3hetes a babád,még abba ne hagyd! Én elsővel fél évig fejtem 3 óránként, másodiknál majdnem egy évig fejtem!
2013. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!