Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézzel fejés esetén mennyi...

Kézzel fejés esetén mennyi idő alatt mennyi tejcsi jön ki átlagban ha már evett a baba? És meddig kell fejni? Kiürül egyszer?

Figyelt kérdés
Még idáig csak pumpás cicchoval fejtem de kinyírta a tejcsatornákat, megpróbáltam kézzel és sokkal kíméletesebb és ugyanolyan eredményes azt látom. Mikor ürül ki? Honnan tudhatom? Mert volt olyan hogy azt hittem hogy nincs benne mert nagyon türelmetlen volt és nem szívta és mikor megpróbáltam jön e belőle spriccelt, és kiderült, hogy lustika a legénykém. Meddig fejjem?? 6 hetesek leszünk vasárnap és kezd megnőni az igénye ezért fejek, hogy több legyen.
2008. aug. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy kézivel sem boldogultam, nem értem mások hogy bírnak vele. Az elektromos totál más, és sokkal jobb szerintem.De azzal is fél óra egy menet kb.
2008. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kézzel fejsz, az nagyon jó, mert közben át is tudod maszírozni a cicidet, és valóban sokkal kíméletesebb. Addig fejjél amíg spriccel, amikor már csak cseppenként jön abbahagyhatod. De szoptasd gyakran a babát ahhoz hogy a szervezeted érzékelje hogy több tej kell a babának, mert önmagában a fejés kevés, a baba a legjobb mérvadó, ő stimulálja a legjobban a melleket. Ha kell nyugodtan add oda neki mindkét cicit, ha kéri, én is odaadom.

Egy három és fél hós baba anyukája

2008. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a kézi melszívókat, de nem volt jó. A kézzel fejés sokkal barátságosabb, és szerintem gyorsabb is. Nekem mindíg jött,sose fogyott ki teljesen. :-)
2008. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!