Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívóval...

Elektromos mellszívóval másnak is fáj a fejés? Vagy egyszerűen csak kevés hozzá a tejem?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Pesztonkát, hiába állítom a szívóerősségét kisebbre, akkor is fáj.Már be is vérzett az egyik cicim.Tejcsi nem nagyon jön belőle, a kézi Avent-essel annál inkább.
2010. jan. 5. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Pesztonkám volt, de kézzel sokkal jobban ment a fejés. Gyorsabban és fájdalommentesebben. Pedig nekem tényleg nem volt sok tejem.

Próbáld ki!

2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy Avent kézi mellszívóm,de az szerintem semmit nem ér!Legalábbis nekem.A Medela elektromos viszont nagyon szuper.Mosz is azt használom.Bátran merem ajánlani.Nem fájdalommentes,de ki lehet bírni.Nem vészes szerintem.Eredet ára 20 000 körül van,de a Tesz-veszen már 5000-ért találsz!

2010. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos avent mellszívóm van, soha nem fájt tőle a cicim és nagyon jól kiszívta. Én csak fejem a tejet. Eddig semmi panaszom nem volt. A kislányom 3 hónapos.
2010. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!