Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon sebes bimbókkal sírva-n...

Nagyon sebes bimbókkal sírva-néha vérezve szoptattam 3 hetet. Ezután szépen elkezdtek gyógyulni, de elkaptam egy gombás fertőzést és megint majdnem elviselhetetlen lett. Most 4 hetes a babám. Még mindig fáj, de már elviselhető. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A vérző sebeknek sokszor az az oka hogy nem jól kapja be a baba a melled. Mutasd meg szakembernek (IBCLC-s vagy LLL-es, NEM védőnő vagy gyerekorvos), hátha meglátják hol a hiba.
2014. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetertek teljesen az elottem szoloval. Garmastan krem nagyon jo. Tanacsadok sem mindig ajanljak sebre mert nagyon hamosit viszont rendkivul gyorsan gyogyit!!! Nekem megis szopt.tanacsado javasolta es NEM kell lemosni pedig az van rairva!
2014. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!