Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben jelentkező...

Szoptatás közben jelentkező méhösszehúzodások mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
A kisfiam 15 hónapos, a szülés már messze van. Még nem menstruáltam, lehet, hogy hamarosan meg fog jönni? Vagy terhes lennék (szeretnénk kistesót)? Tesztet csináltam, negatív lett, bár lehet, hogy korán probáltam. Az alhasam már 3-4 napja le akar szakadni, húzodik, fáj. Szoptatás közben pedig rendre méhösszehúzodásokat érzek. Valaki, hasonló tapasztalatokkal?
2010. jan. 5. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hónap után jött meg.Előtte hetekig görcsölgettem.De nem emlékszem hogy csak szoptatáskor görcsöltem volna.
2010. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem megjött 8hónap után.Már elötte kb két héttel éreztem ezt amit te.Volt ugy fájt a hsam alig birtam menni,és igen én is éreztem méh összehuzodásokat.Sejtettem,hogy menstruácio lesz a vége.
2010. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!