Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 3 hónapos lesz,...

Kisfiam 3 hónapos lesz, próbálkozhatok már most a puffasztóbb ételekkel, ehetek-e már majd lassan ilyeneket, vagy még előfordulhat 3 hónapos kor után is hasfájósság?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 hónapos,én kb. 1-2 hete kezdtem bevezetni apránként mindent.Pl. karfiol,cseresznye,csoki, stb. Amit még kerülök az a bab és a szénsavas innivalók. Csak mentes vizet iszok...Szerintem most már neked is el kellene kezdeni bevezetni mindent,mert az sem jó ha egyeltalán nem eszel meg dolgokat.

Nekem az első nagyon hasfájós volt,most a másodiknál bejött ez,hogy betartom ezeket a dolgokat,de 3 hós kor után nem igazán hasfájósak. Nyugodtan egyél amit szeretnél.

2014. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobibk gyerkőc nagyon hasfájós volt, még amikor 7-8 hónapos volt, akkor is párizsis kenyéren és tökfőzeléken éltem... Most a kisebbiknél kicsit enyhébb a dolog, kezdek próbálkozni többféle kajával, de a tiltott ételek (karfiol, káposzta stb) eszembe sem jutnak. A nagyobbik 8 hónaposan még ordított ha egy nagy fazék húslevesbe belefőztem egészben egy hagymát és csak a levét ettem, a paradicsomtól, paprikától, még 1 pohár alkoholmentes pezsgőtől is ordított egész éjjel. Kísérletezz, de csak óvatosan.
2014. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Puffasztó ételekkel, "k" betűs zöldségekkel nem próbálkoznék semmiképp, max. 8 hónapos korától. Mondjuk a csokit megpróbálnám, azt én sem bírtam sokáig:) Szegény babámnak szorulása is lett, mai napig úgy gondolom, hogy azért, mert csokit ettem, aztán ki tudja?

Pl. ha egy baba nem hasfájós, akkor sem adunk neki 4-5-6 hónaposan pl. káposztát vagy karfiolt! Hiszen, ha egy 5 hónapos baba karfiolt kap, akkor bizony fájhat az a poci! Ezt ne feledd, lehet nem sír olyan mértékben mint egy 4 hetes, de fájhat a hasa. Ezért, te se edd, ha szoptatsz.

2014. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!