Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fogamzá...

Szoptatás alatt milyen fogamzásgátló a jó?

Figyelt kérdés
gumi,spirál,tabletta -hormonosok kizárva-pharmetex tabletta esetleg jó?
2014. júl. 7. 14:39
 1/6 anonim válasza:
gumi ovszer
2014. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezeket nem igy tettem fel a kérdést : gumi,spirál,tabletta -hormonosok kizárva
2014. júl. 7. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Pharmatex csak akkor jó ha nem baj ha becsúszik a baba. Nagyon sok pharmatexes baba van. Konkrétan én februárban szültem szobatársamé pharmatexes baba
2014. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi pharmatex+ megszakitással védekezünk....

én akartam tabit szedni de véreztem tőle és 2 hétig szedtem csak

2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem túl biztonságos a pharmatex, csak akkor javasolt, ha nem gond, ha jön a kistesó. Nem egy életbiztosítás. Sok más választásod nincs, ha sem a gumi, spirál, sem a tabletták nem jók... hüvelygyűrű maradt még, megszakítás és pharmatex. Ezek rettenetesen megbízhatatlanok. Ha mindhármat együtt használod sem túl jó ötlet. Nyiss a többi lehetőség felé, mert lassan jöhet a következő baba!
2014. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Óvszer.

Ha megfelelően használják, akkor nem lesz belőle gyerek. Nem tartalmaz hormont, ha nem vagy rá allergiás, akkor semmilyen irritáció, kellemetlen tünet nem fog mellette jelentkezni, de ha még allergiás is lennél rá, akkor is vannak már hipoallergén óvszerek is.

A spirálról nem tudok nyilatkozni, én nem is akartam soha kipróbálni-használni.

Ha a hormontartalmúakat kizárod, akkor szoptatás alatt a tabletta is nálad ki van zárva, mivel bár a szoptatás alatt szedhető tabletták gyengék, de tartalmaznak hormont.

A Pharmatex pedig minden, csak nem megbízható fogamzásgátló és ha még meg is szakítjátok, nekem semmi élvezet nem lenne, hogy állandóan meg kellene szakítani egy kellemes együttlétet rendszeresen, attól rettegve, hogy nehogy gyerek legyen belőle. Illetve akik ismerőseim használták, ők kellemetlen mellékhatásokról számoltak be, mégpedig, hogy használat közben csípő érzést éreztek, tehát akinek kicsit is érzékenyebb odalent, annak nem is kellemes a használata.

Szóval én az óvszer mellett voksolnék, mi is azzal védekeztünk szülést követően, aztán egy ideig szedtem gyógyszert, de nem bírta a szervezetem, így visszatértünk az óvszerre és nagyon is jó így. Jó néhány éve élek nemi életet, jó néhány évig védekeztem óvszerrel, de még soha a büdös életbe nem szakadt ki. Szóval nem tudom másoknál hogy jön össze, hogy kiszakad, ráadásul többször is...:)

2014. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!