Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti szoptatnátok a a legjobb...

Ti szoptatnátok a a legjobb barátnőtök gyermekét ha megkérne rá?

Figyelt kérdés
nekem van egy másfél éves aki még szopizik,neki pedig most született
2014. júl. 7. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen, miért ne, ha neki nincs teje. Erre mondták régen, hogy tejtestvérek lettek a gyerekek.
2014. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
igen,vagyis nem tudom.. lehet,hogy inkább fejnék le tejet,és úgy adnám oda
2014. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert bár az anyuka kérdezte hogy megtenném e...hozzáteszem én nagyon szívesen,de nem szeretném hogy ő ezért kellemetlenül érezze magát
2014. júl. 7. 21:15
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Igen, de azt tudnod kell, hogy a te szervezeted már nem olyan tejet termel, mint ami egy újszülöttnek kell!


Ha hasonló korú gyerekeink lennének, akkor igen.

2014. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem, teljesen kizárt. Egyébként nem hiszem, hogy a tejed megfelelő lenne egy újszülött számára.
2014. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
akkor inkább ne tegyem?
2014. júl. 7. 21:24
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Biztos,hogy nem. Egyrészt a tej sem megfelelő, másrészt meg ez nekem kellemetlen lenne.Ha hasonló korú gyerek lenne,lefejném neki a tejet.
2014. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de az én tejem már miért nem olyan mint régen?
2014. júl. 7. 21:32
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Én biztos, hogy megtenném.

Gondolom úgysem együtt laktok, így az a megoldás jöhet szóba, hogy lefejt tejet adsz neki.

De ha épp együtt vagyunk, én megszoptatnám.

Igaz, hogy más a tej összetétele, mintha újszülötted lenne, de szerintem még mindig inkább ez, mint a mű tápszer.

2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de nem értem miért más a tejem!!!mikor folyamatosan szopik az enyém első perctől kezdve.a szervezetem ugyan annyi tápanyagot "tesz bele" mint eddig..akkor miért nem olyan??mitől lenne más?
2014. júl. 7. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!