Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kaphatnék egy kis biztatást,...

Kaphatnék egy kis biztatást, támogatást!? Úgy talán jobban menne!

Figyelt kérdés

Szóval írtam már ki több kérdést is ezzel kapcsolatban.

Van egy 18,5 hónapos extra cicifüggő kislányom.A nappali és az esti alváshoz is cicit kér,azon alszik el és még napközben is van,hogy kéri.Jön és cibálja a pólóm,mondja hogy anya cici kell!!!Nehezen bírtam már ezt is.

De már 3 napja horror az éjszaka.Eddig is ébredt éjjel cicizni 3-5x,és csak azon alszik vissza.Most azonban már 3. éjjel csinálja hogy 10-12x kel 30 percenként és cicit követel.Már nem bírom.Mire visszaaludnék,már kiabál,hogy anya cici kell!!, nagyon nagyon nehéz már.

Így ma reggel határozottan arra jutottam,hogy kész,vége, befejeztem,nincs több cicizés!

Most fogom kezdeni,mert nemsokára alvás jön és nem adok neki majd cicit,próbálom másképp elaltatni.Úgy gondoltam előbb a nappali és esti cicit veszem el,és utána az éjszakait.

Kellene lányok egy kis támogatás,biztatás!Mert nagyon el vagyok keseredve,hogy mi lesz ha nem sikerül. :(((((


2014. júl. 16. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen, de sikerülni fog, kitartás!!!

Bár én inkább még az esti cicit meghagynám, és a nappalit venném el, utána az éjszakait. Próbálj neki mást adni helyette, esetleg cumit, vagy a párnacsücskét, simogasd,énekelj neki, és legyél nagyon nagyon kitartó, mert sok sírással fog járni, és esetleg egy két álmatlan éjszakával.

Nálam szerencsére nem volt gond, mert szinte magától levált a baba. Egy barátnőm is hasonlóan volt mint te, és végső megoldásként kicsit drasztikus módszert választott: Bekente a cicijét citromlével, ettől a babának baja nem lett, de mivel rossz íze van, fokozatosan nem akarta.

2014. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen nem volt, mert hamar kevés lett a tejem, de arra gondoltam, hogy esetleg este apuka altatná játszócumival, kendővel akármivel.

Az a baj, hogy neki ez a megnyugvás, ezzel nyugszik meg, nincs valami kedvenc plüsse? vagy szundikendője?

Én nem bírtam volna idáig sem így. minden elismerésem, hogy eddig bírtad. De szerintem se vond meg egyszerre mindkét alváshoz a cicit, estére még pár napig legyen.

2014. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Ordít most és cicit követel,nem tud elaludni. :((

Sajnos nem cumizik,cumisüveg sincs már hónapok óta,se szundikendő,se baba semmi.

Apa nem tudja ezeket vállalni,mert reggeltől estig dolgozik,hulla mire hazaér,és másnapra muszáj kipihennie magát.

De azért köszönöm!Nem adom fel most,nem kap cicit!

Remélem azért elalszik...

2014. júl. 16. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást, menni fog! Azt nem állítom, hogy könnyű lesz, mert biztos nehéz, de drukkolok neked!
2014. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom draszitkus, de ha bekennéd valamivel ami tuti nem izlene neki? Régen használták a cumiról való leszokásnál ezt. Mondjuk nem értek vele egyet, mert egy gyereknek meg kell rá érnie hogy elhagyja, de szerintem a cici más téma pláne ennyi idősen.
2014. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet h.pont rosszkor veszed el tole? Vmiert nagyon kell neki! Bocsi h.en eppen nem biztatlak!!!!! Megprobalom az o szemszoget is nezni.persze neked sem lehet konnyu de nem probalod meg akkor mikor alapbol epp ritkabban kerne?
2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!