Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejallergiás babás anyukák!...

Tejallergiás babás anyukák! Ti mit tapasztaltatok magatokon a tejdiéta és a szoptatás abbahagyása után? A laktózérzékenységet ronthatja a diéta?

Figyelt kérdés

A Manó 3 hetesen iszonyúan tejkiütéses lett, így tejmentességre ítéltek mindkettőnket. Hosszan tartó, erős vérzés, erős vashiány, majd gyulladások miatt 6,5 hónap alatt kevés tejem volt. Június elején naponta 0,5 dl tejem jött és a Manó már 2 hónapja nem cicizett (Ő utasította el), a hozzátáplálást jobban tetszett Neki. Ezért 06.19-én abbahagytam a fejést.

Nem túl lassan, de elkezdtem savanyított tejtermékeket és laktózmentes tejet enni, mert a szülés előtt évekig bírtam ezeket. Érdekes de a laktózmentes (különböző márkák) tejtől hasmenésem lett. Most 1 hétig kihagytam és ma megint próbálkoztam 2dl-rel és "pisilős" hasmarsot okozott. A sajtok, joghurtok nem csinálnak ilyet. Nálatok is volt hasonló?

Anyukám is tejproblémás Ő a kemó után lett rosszabbul a laktózmentes tejtől.



2014. júl. 25. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!