Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szopi után pótolni kell,...

Ha szopi után pótolni kell, akkor honnan tudjam, hogy mennyi kell neki? Kezdjem el méricskélni?

Figyelt kérdés

Mert egyszer kevés neki a bekevert tápszer és rohangálhatok még kevergetni máskor meg megmarad és önthetem ki.



2008. aug. 4. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős a babád, és hogy miért kap pótlást. Ha szoptatod egy ciciből vagy mindkettőből teszed. Próbáld meg hogy csak szoptatod, két mellből is ha kéri, és nagyon gyakran hátha el tudod hagyni a tápszert.

Ajánlom a More milk kapszulát, nálam nagyon bevált.

2008. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a babám 3.5 hós és legtöbbször csak este kell pótolni. Két ciciből szopizunk már régen de estére sokszor így sem elég. Próbáltam sűrűbben cicire tenni, de akkor meg alig eszik. Akkor kifejem a tejcsit de van, hogy fél vagy óra múlva meg rájön, hogy mégis csak éhes.
2008. aug. 5. 10:26
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és próbáltam már a more milk-et, a homeós bogyót, a szopis teát is és iszom elég folyadékot is
2008. aug. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!