Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Be van gyulladva a mellem, ha...

Be van gyulladva a mellem, ha csomós már 2-3hete?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan lehetne tudni,ha be van gyulladva. Viszont hiába masszírozgatom, nem múlik el... szoktam fejni is eredménytelenül... A kisfiam nem nem tudja kiszívni. Mit csináljak, hogy elmúljon? Mind a 2 mellemmel ugyanez a helyzet. Több csomó van nem 1-1. Valaki járt már így? Férjem esetleg kitudná-e szívni? Tudom elég morbid , de nagyon zavar, idegesít. :(

2014. aug. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem morbid, már több helyen olvastam, h nem gond ha apa is besegít ha vészhelyzet van. Nálunk egyedül a négykézláb szoptatás segített, a baba hanyatt te meg fölé négykézláb:-) Így a gravitáció is tud segíteni.Ja, és előtte borogattam meleggel.
2014. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

Ha be van gyulladva akkor fáj és piros, rosszabb esetben lázzal is jár.

2014. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha fejés közben megnyomom akkor kicsit fáj, de nem piros
2014. aug. 2. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nincs begyulladva, de ha be van csomósodva, akkor esélyes hogy be fog, az nagyon fáj és láz is lehetséges.

A csomókat a férjed sem tudja kiszívni, azokat már ki kell masszírozni. Ha kell kérj segítséget a védőnőtől vagy szoptatási tanácsadótól.

2014. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Amit csomonak erzel, lehet, h csak kitagult tejcsatorna, ami nem jelent gondot. De ha sokat nyomkodod, meg be is gyulladhat! Akkor van gyulladas, ha faj, borpir lathato, esetleg laz is van. Ha "csak" erzel csomot, nincs baj. (Eleg nagy tapasztalatom van mellgyusziban, ha barmi kerdesed van meg, csak nyugodtan!)
2014. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!