Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívók közül...

Elektromos mellszívók közül melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés
A szoptatással amellett hogy sok gondom is volt, nagyon macerás... Viszont szeretném ha anyatejet kapna a gyerek így most kézzel fejem, de beruháznék egy elektromosra csak tanácstalan vagyok hogy melyiket vegyem.
2014. aug. 11. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Medela swing.

Az avent kb semmire nem volt jó, a kukában landolt.

2014. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Medelát használok, nagyon jó. A kórházban, ahol szültem is ez a márka volt. A védőnő is ezt ajánlotta leginkább.
2014. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] ilyet használtam, mert nem akart szopizni a kislányom, nagyon szuper. :-) Igaz nem olcsó de nekem nagyon megérte, 9 hónapos koráig fejtem ezzel.
2014. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Medela Swingre.
2014. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Medela Swing, még ha kétszer ennyibe került volna, akkor is megvettem volna.


Előnyei:

kompatibilis az összes medela termékkel (kaptam egy kézit ajándékba és tudtam használni a fejét/tartályokat amíg a másik száradt)

8 hónapnyi aktív használat után is tökéletesen működött, többször figyelmetlen voltam, megtelt az edény és felszívta a tejet a gépbe. Csak simán kiszárítottam és ugyanúgy működött.

Kicsi a gép, könnyű vele mozogni

Elemről működtethető (feltöltős elemet javaslok mert gyorsan leszívja) és tudsz fejés közben mozogni, pakolászni

szerintem csendesebb mint a többi gép


Egyedüli apró hátránya nálam, hogy az a gumi lapocska többször kiszakadt, de bármilyen nagyobb bababoltban 590 ft-ért lehet venni pótlapot.

2014. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Medela Swing.
2014. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jövő héten beszerzek én is egyet :)
2014. aug. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!