Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívók közül...

Elektromos mellszívók közül melyiket ajánlanátok? Most avent kézim van, de sokat fejek és sztem egyszerűbb lenne egy elektromossal. Az leglaább olyan hatásos ugye mint a kézi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 terhességet szolgált ki a TIGEX mellszívóm.Nekem nagyon bevált,remélem ha lesz 3.baba sokat tudom majd használni újra.Brendonban fellelhető!
2009. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem valt be az elektromos. En is kezivel kezdtem, aztan vettem elektromosat, de eggyaltalan nem voltam megelegedve vele. Maradtam a kezinel..mar 8 honapja. Az elejen en is ugy gondoltam, ahogyan te, hogy surun kell fejnem, es lehet hatekonyabb is lenne, de kb a 3.honaptol mar napi 3x fejek csak es kb fel orat tart (kettot egyszerre fejem)
2009. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én elektromos NUK-ot használtam 9 hónapig! Teljesen elégedett voltam vele, pedig nem keveset használtam.
2009. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Nekem Avent elektromos és kézim is van mert egyszerre fejem a két cicit de én meg vagyok vele elégedve. A kézivel gyorsabban jön a tej de jobban is fáj mint az elektromossal.
2009. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapja használok elektromosat. Nekem bevált. Amikor kézi pumpással fejtem, majdnem ínhüvelygyulladást kaptam.
2009. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elég megoszlóak a véleméynek.:)

Vajona típustól függ vagy mitől, hogy beválik-e?

2009. ápr. 27. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem pesztonka elektromos mellszívom van,6hónapoig használtam,nagyon sokat segített.utána áttértem a kézi fejésre,mert már untam a sok fertőtlenítést.nagyon jó ha az ember lány megtanul a korházban kézzel fejni...:-D
2009. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tipustol fuggo, nekem Nuk-os elektromos volt, es nem valt be. Fenti valaszolonak meg bevalt. Szerintem ha megszokod a kezit, aztan mar nem tunik az elektromos olyan jonak.
2009. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!