Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknél a baba átalussza az...

Akiknél a baba átalussza az éjjelt, nem lett kevesebb napközben a tejcsi? Van olyan hogy szinte egész nap enne. Holnap lesz 3 hónapos, eddig 3-4óránként evett, de most alig bír ki 2 órát. Átalussza az éjjelt 7-5 ig. Ezért eszik sürűbben?

Figyelt kérdés
Ja meg annyi hogy nem méresgetem hogy mennyit eszik,de kaki pisi van elég.Csak fejlődési ugrás lenne?Vagy a foga?Mert a keze is állandóan a szájában van.
2010. jan. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3,5 hós, este 8tól alszik 5ig, majdnem ahogy te is írtad. Egyszer sem kel közben, viszont napközben meg folyamatosan enne. Van, amikor 1,5 óra után úgy üvölt, mint aki éhen akar halni. :D

Pedig mindkét mellből eszik egy evéskor, lehet, hogy nálunk épp az a baj, hogy nem tud annyi termelődni olyan rövid idő alatt, azért eszik sűrűbben. Az ő keze is folyamatosan a szájában van, szeritnem csak újdonság neki, ízlelgeti, cuppog rajta. :D

Mostmár egyre több dolgot megfog, egyre hosszabb ideig, azokat tömködi a szájába.

2010. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam jövő kedden lesz 3 hónapos, 2 napja átalussza az éjszakát, és kb egy hete szinte állandóan enne, és a kezei is folyton a szájában vannak. A védőnő szerint fejlődési ugrás és hamarosan újból normálisan fog enni,csak nagyobb adagokat egyszerre. Hihetetlen hogy milyen változáson ment át egy hét alatt, csak kapkodom a fejemet! :-)
2010. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy az én fiam 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát.
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy fejlődési ugrás, de ami a valószínűbb, egyszerűen csak éhes. Egész éjjel nem eszik, napközben pótolja, sűrűbben eszik.

Szoptasd 2 óránként, ha igényli, sokszor eszik keveset, azzal is jól lakik. Majd szépen megint beáll az ő igényeinek a tej, akkor már nem fogja ilyen sűrűn kérni. Egyébként ha annyira éhes lenne, akkor éjjel is kelne, nem is egyszer!

2010. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is erre gondoltam hogy fejlődési ugrása van.Nem nézem milyen időnként szoptatom,amikor kéri adom(persze azért 1.5 órát várok 2 szopi között)eddig is nagyon hamar lerendezte,mert 3 hetes korától kb 10 perc volt a szopi idő,most is ennyi csak sürűbben.Most sem kelt éjjel,pedig alig evett este,ezért gondolom hogy nem éhes.,Köszi a válaszokat.
2010. jan. 14. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Most éjszaka rácáfolt a fiam arra, amit tegnap írtam, szerintem nálunk most "tetőzik" a fejlődési ugrás, mert egész éjszaka felvoltunk, 2óránként evett. :D A délelőttünk is így ment el, most alszik, kíváncsi leszek, hogy a délutánunk hogyan alakul és most át fogja-e aludni az éjszakát. Remélem... :D
2010. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ádám is hihetetlen nyügi volt délelőtt,most alszik már 2 órája,de nincs itthona angyobbikfiam,így szerintem rátesz a csend is hogy ilyen sokat alszik.Most 3 órája hogy nem evett,de szerintem délután cicin fog lógni..:D Hátha jó éjszakátok lesz.
2010. jan. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!