Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem baj, hogy egy három hetes...

Nem baj, hogy egy három hetes baba még nem kelt fel este 10 óta? Átalussza az éjszakát? Felkeltsem? Nem fog elapadni így a tejem, ha ez szokása lesz? Éjjel keljek fel fejni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babádhoz! Jó az alvókája. :) Szerintem, ha hétig nem ébred meg, keltsd fel. Egy három hetes babának nem kellene ennyit aludnia. Bár volt, hogy nekem is bealudt a babám este hatkor, majd csak hajnali öt óra felé ébredt. De akkor már 2-3 hónapos volt. Nem fog elapadni a tejed, nem szabad aggódni!
2011. jún. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj annak,hogy átalussza az éjszakát. Fel ne keltsd,nem kell rászoktatni az éjszakai evésre. Ha éhes lenne,úgy is felébredne. A tejed pedig nem fog ettől elapadni.
2011. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd aludni,és örülj neki hogy átalussza az éjszakát! :)

(jó neked)!

Nem fog elapadni a tejed!

2011. jún. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért nincs mindig így, de előfordulgat!

Persze, örülök neki :-)

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 17. 06:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már a korházban átaludta az éjszakát, de felébresztették, és itthon is mondták ébresszem, erre ráállt az egyszeri ébredésre. és csak 2 hósan szokott le róla.


elvileg 6 óránál többet ne aludjon, de ha nappal eszik rendesen, fejlödik rendesen akkor semmi képpen se ébreszd fel.

nélunk volt 2 hósan olyan hogy este 8-10:30-ig aludt. reggel már félóránként néztem rá.

2011. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fejlődik az idegrendszere, nekünk ezt mondták és, ha jó a súlya hagyjam aludni.
2011. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam most 11 hetes, de 3 hetes kora óta este 7-8tól reggel 6-7ig alszik. Én nem ébresztettem fel, mert ha éhes, úgyis felébred, és alvás közben fejlődnek a legjobban. Napközben 4-5ször eszik, és szépen fejlődik. Szerintem ne ébreszd fel.
2011. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!