Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hetes kisbabám napok óta...

Egy hetes kisbabám napok óta 4-5 órán át akar szopizni, nagyon keveset alszik. Ez normális ilyen korban?

Figyelt kérdés
Sokat kakil, pisil és nem is sárgult be, ezért azt gondoltam, van elég tejem.
2014. aug. 19. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
akkor szinte egész nap a melleden van? ez nem normális... beszélj a gyerekorvossal vagy a védőnővel...
2014. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Jaj miert ne lenne normalis? Ez jelenti a biztonsagot neki, majd valtozni fog.
2014. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Mennyire eszik (nyel) ebben a 4-5 órában? Azért kérdezem mert szeretnek cumizni a mellen, de azért azt nem kéne. Az alvás pedig fontos volna. Etetés előtt ébresztgesd fel, nagy átlagban kb fél óra alatt jól kell laknia (persze ez nem azt jelenti,hogy másodpercre pontosan kell mérni az időt). Arra is gondolni kell, hogy több órás szoptatásnál sajnos felázik a mellbimbó ,ami így könnyen kisebesedik.
2014. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az enyém csaknem két hónapig volt gyakorlatilag egyfolytában a mellemen. Aztán beállt a dolog. Vagy megszoksz vagy irigyled azokat, akiknek sikerült. :) Ez az út néha rögös. Ezt a részt persze nem irigylik akik mást megoldást választanak, mondván ez nem normális. Én szoptatni akartam és sikerült, ennyi.
2014. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
És természetesen szerintem nyugodtan cumizhat, ha ahhoz van kedve. :)
2014. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
mármint a melleden, nem a cumira, mint tárgyra gondoltam.
2014. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Az elso 2 honap nekunk siralmas volt. Csak a cici eltette. Ilyen hosszu ideig nem volt mellen, de gyakran mellre kellett rakni, kulonben folyton orditott. Meg is lett az eredmenye, sokat hizik. Most a 3. honapban mar jobb. Napkozben altalaban kibirja a 3 orat az evesek kozott, este viszont mikor mar faradt meg mindig csak a cicin nyugszik meg. Egyebkent minel kevesebbet alszik, annal jobban fogja a cicit igenyelni, mert csak ott pihen ezek szerint.
2014. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én babám is anyatejes! Sőt még a fagyasztóba is pakolom a "felesleget"! (Most 2 hónapos).

3. voltam

2014. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!