Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok és...

12 hetes kismama vagyok és mar többször éreztem a farokcsont fájdalmát ami sokszor a deréktájig is kihat! Mitől lehet ez? Normális? Tapasztalt valaki hadonlót? Hányingeres vagyok ezért keveset mozogtam, de ezt főleg nagyobb séták után érzem!

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 04:13
 1/4 anonim válasza:

igen ez normális,mivel nyilnak a csontok..készülnek a szülésre.nálam is mindig jelentkezik.nyugi nincs baj:)

26hkm

2014. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is éreztem hasonlót, a végbéltől a fenékcsontig, 10-15 perc gyaloglás után, szintén a 12. hét környékén. én is úgy olvastam h normális
2014. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt, annyira hogy nem tudtam felkelni az ágyból párom rángatott ki, meg éjjel wc-re menni fél óra de elmúlt. Havonta 1x jelentkezik 1-2 nap és elmúlik. Most 23 hetes vagyok egy ideje nem volt. szerintem normális bár nekem egyébként is van enyhe csípő problémám
2014. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapig nem mondtuk el senkinek hogy babát várok, de nagymamám mondta hogy ő már látta a derekamon/csípőmön hogy szélesedett, akkoriban fájt nagyon nekem is lehet ettől van..
2014. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!