Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1éves lányom nagyon sokszor...

1éves lányom nagyon sokszor kéredzkedik cicre. Kb10hós korára elhagyott2szopit, de azóta valami megváltozott, van, hogy5percenként kéri, vadul, sírva. Eszik mindent, de nem sokat, vizet iszik rendesen. Valakinel hasonló? Mitől lehet? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Tudom miről beszélsz! :) Annyira bújik,ragaszkodik hogy most már nem csak szopásról ètkezésről van szó,hanem a játszó cumija is én lettem.Napközben is sokszor jön táplálkozni is de cumizni is.Most már 2,5 èves.
2014. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Kisfiam szinten 1 eves igeny szerint szoptatom meg mindig. Rengetegszer van cicin meg sem tudnam szamolni. Engem nem zavar. Ha mas vigyaz ra tudja h.nala nincs cici csak anyanal es nem keri. Hagyd ra O tudja mikor miert kell neki. Lehet betegeskedik csak nem jon ki rajta vagy jon a foga vagy eppen rajott h.ez milyen jo dolog. Ez a valtozas idoszaka par het mulva minden maskepp lesz. Nem maradnak igy amig meg ilyenek elvezd ki!!!
2014. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem élvezni, tudom, pár év múlva már majd nem akar hozzámbújni :( de 2 hét múlva újra munkábaállok, és kicsit tartok tőle, hogy viseli majd, ha ennyire ragaszkodó most. De lehet, hogy békében zajlik majd a levállás :)
2014. aug. 20. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már nem a táplálkozásról szól, hanem az anýlyához való kötődésről. Nem baj, hogy így van, de lassan változnia kell ennek a raszkodásnak. Amég nálad nem okoz gondot ( fájdalmat), addig ne erőltetsd a változást, ösztönösen jön magától.
2015. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne hagyd egész nap legyél kizárólag (etető ezköz) más ne adj neki mű cumit
2016. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!