Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy ismét...

Előfordulhat hogy ismét terhes vagyok? Vagy csak nem állt be rendesen a szülés óta a mensim és a szoptatás is rájátszik-e hogy ennyit késik? Valakinek hasonló tapasztalata, van? Ha igen mennyit késett?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szültem a kislányomat. Szülésem után 3 hónappal december 19-én jött meg először a menstruációm. Rendes erősség, 6 napig tartott pontosan ugyanúgy mint terhességem előtt. 31 naponta jött meg mindig is. Előfordult max 3 nap késés. Január 19-én kellett volna megjönnie de nem nagyon jön meg. Párommal most óvszerrel védekezünk, előfordult pontosan 3 alkalom h megszakításosan védekeztünk. Nem ment belém. Előfordulhat hogy ismét terhes vagyok szerintetek. Vagy csak nem állt be rendesen a szülés óta a mensim és a szoptatás miatt is rájátszik-e hogy ennyit késik. valakinek hasonló tapasztalata.

2014. febr. 27. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
január 19-e óta még nem teszteltél? Lehetsz terhes, a megszakítás nem védekezés, de lehet a szoptatástól is, lehet hormonális gond is, de tesztelni kéne, azt a részt lehetne a legkönnyebben kizárni, ha mégsem
2014. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem még nem teszteltem, de tényleg az lenne a legegyértelműbb! Mert érzem mensiszerű görcsöket, meg érdekes módon én minden mensi előtt émelygek egész éjszaka, most is émelyegtem. Érdekes mikor vártam a kislányom akkor semmien rosszul létem nem volt. :)
2014. febr. 27. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

erre nem lehet alapozni, nincs két egyforma terhesség

tesztelj és akkor egy dolgot legalább kipipálhatsz :-)

2014. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lesz, köszi a válaszokat! :)
2014. febr. 27. 12:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ma reggel teszteltem! Negatív lett, szóval biztos hormonok miatt késik! :)
2014. febr. 28. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás abbahagyása után két héttel megjött, majd a következő hónapban is rendesen. Utána 3 hónapot kimaradt. A dokim akkor azt mondta, előfordulhat ilyen szülés után. És igaza is lett, mivel azóta (a 4. hónapban jött meg) is rendszeres. :)
2014. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! szerintem velem is ez lesz, mondjuk én nem bánom ha nem mensizek! :)
2014. márc. 1. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!