Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért termelődik estére...

Miért termelődik estére kevesebb tejcsi? Úgy érzem, mintha alig lenne, puhák a melleim.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy valamivel kevesebb este a tej, de sűrűbb, táplálóbb. Az anyatej összetétele és a mennyisége mindig a baba igényeihez igazodik, emiatt van estére a változás.
2010. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elöször en is megijedtem,azt hittem ennyi volt a szoptatas,de amikor szinte meg löttyedt is a fiam 1 perc szopi utan kiszedi ami neki kell,vagyis kicsit szopogatja es erzem ahogy megindul a tej,olyan szorito erzes es a masikbol is ugyanugy jön,par masodpercig.erdekes,azt mondjak a puha mell nem azt jelenti hogy nincs tej mert szopi közben termelödik,mondjuk en nyugodtabb vagyok amikor pl.sokat alszik es addigra megduzzad a cicim,mert biztos sok van es eleg neki,nekem is fura hogy közben hogy termelödhet olyan gyorsan?en iszok szoptatas elött min.3dl vizet is
2010. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,akkor nem éhezik a drága.
2010. jan. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!