Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy egyáltalán ne legyen tejem? Valamilyen bevált módszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 16:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Vannak rá homeo-izék, annak utána tudsz járni.


Csak kíváncsiságból, miért nem tervezed a szoptatást?

2014. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Bromo, simán felírja a doki. Az én magánorvosom legalábbis felírta, már a kórház előtt kiváltottam és bevittem magammal, majd követtem a dokim utasításait.


Amcsiban pl. nem gyógyszer formában, hanem injekcióban kapják meg az anyukák. Olyan sajnos nincs, hogy egyáltalán ne termelődjön tej (vagyis még nincs), de olyan van, ami elapasztja. Szerintem megéri, ha nem szeretnél szoptatni, mert dolgozol hamar, vagy bármi más okod van rá.

2014. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%
De birom az ilyen anyákat. Nem,hogy örülnél,hogy szoptathatod a gyereked és nem kell mű kaját adnod neki. Borzasztó
2014. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
azért volt 0%-ban hasznos a válaszom, mert én a kérdésre válaszoltam és nem szidtam a kérdezőt? tanuljatok nyelvet, sportoljatok, menjetek moziba/kiállításra, vagy ilyesmi, és megszűnik a frusztráció:)
2014. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

Èn 8s le lettem pontozva, pedig nem is tudjàk az 8kàt mièrt nekszoptattam....

Csak mèrlegelès kèppen a tàpszer elèg dràga,azèrt idõ bekwverni

..mikor mèg èjszaka is kellt tök jó lett vokna csak mellre rakni..... ès elèg sok olyan anyag hiànyzik belõle ami a imunrendszert segíti, valamint nehèz eltalàlni melyik a babànak a megfelelõ ne legyen hasfàjós tõle, ne legyen hasmenèse, szèkrekedèse, ès hízon is rendesen...szóval ezzel sem könnyebb ùgymond....a melled meg szoptatàs nèlkül is megvàltozik, ha ettõl fèlsz....

2014. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Mindenkit megértek ebben a témában, hiszen én is szoptattam és ha tehetném ami durván hangzik 20 éves koráig szoptatnám :))) annyira nagy kapocs ez szerintem egy anya és a ygerek között, nyilván durva példát irtam, de valahogy igy érzem én is hogy jo a szoptatás HA egészségesen élsz. Ha pedig a kedves kérdező nem köti orrunkra okát (dohányzás, drog, alkohol probléma) akkor ez nem a mi posztunk hogy megitéljük. No persze ezzel nem akartalak kedves kérdező leirni elnézést ha félre érthető, de valoban megirhatnád hogy mi az oka, hisz látod, kapod a negativumokat: nem értem az ilyen anyákat... meg stb... mi most szoktunk le (2 éves a kisfiam) gyogyszer kezelésem miatt (antibiotikum) de ha tehettem volna ovis koráig szoptatom. MOst nekem kellene valami apasztó hisz majd szét durranok de már 1 hónapja leszoktattam nem akarom kinozni hogy megint vissza aztán 1 év mulva megint le.
2014. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez csak szívatás. HA nem az, szégyen.
2014. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Ne essetek már neki a kérdezőnek, nem tudjuk, miért nem fog szoptatni, az is lehet, hogy olyan gyógyszert szed / műteni fogják stb. A féltem a mellemen kívül ezer oka lehet annak, ha valaki nem szoptat.
2014. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A nődokim szerint a melled megváltozik ugyan, de korántsem olyan mértékben, mintha szoptatnál. Szóval mondjuk első szoptatás beleférhet, és aztán kéred csak a gyógyszert.:)
2014. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor a nõdokid nèzze meg az enyèmet, pedig egy màsodpercet sem szoptattam.....
2014. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!