Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van értelme őrizgetnem a...

Van értelme őrizgetnem a fagyasztott tejet? 3,5 hós a kislányom, az elején elég sokat fejtem és fagyasztottam le, de nem hajlandó meginni. Még hányingere is van tőle.

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltam adni neki, mert azt hittem, hogy éhes még, de aztán elég volt neki a cici. (A nyügézés mint kiderül, a hónak szólt!) Szerintetek kidobjam, vagy esetleg jó lesz főzelékekbe? Ha főzcsibe jó, akkor azt hogyan és mikor lehet neki adni?

Előre is köszi!


2010. jan. 21. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálás elejétől nyugodtan belekeverheted az ételekbe,pl amikor eszik már kukoricadarát,ezzel csinálhatsz "tejbegrízt".De a főzelékekbe is lehet tenni,vagy bármibe tej/tápszer,esetleg víz helyett.
2010. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dobd ki. Ha majd elkezded a főzelékek bevezetését, ahhoz nagyon jól fel tudod használni. Én szoktam belőle krumplipürét csinálni vagy főtt sárgarépával + krumplival + csirkehusival is össze tudod turmixolni, de akár banánturmixot is készíthetsz belőle. Igazából bármilyen főzeléket elkészíthetsz vele. Tejpéphez is hozzá lehet rakni.
2010. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónapos koráig fejtem, fagyasztószekrényben ban volt ott 6 hónapig eláll, úgyhogy felhasználtam kajákhoz. Szép lassan elfogyott.
2010. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fagyasztó tele volt, kisfiamnak nem kellett, lejárt, sajnos ki kellett dobni :S Még ingyen is odaadtam volna, de senkinek sem kellett...
2010. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs kismama ismerősöd, aki nem tud szoptatni? Ha van, add oda neki, ha nincs, dobd ki.
2010. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki ne dobd!!!! FŐzelékbe teljesen jó lesz. Megfőzöd pl. a sárgarépát, krumplit, és úgy turmixolod össze, hogy a hozzáadott folyadék fele főzővíz, fele anyatej. Jól fog az még jönni, hidd el.
2010. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!