Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás és fájó mell?

Szoptatás és fájó mell?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok már ilyet? Állandóan fájó egyik mell.. Kiüríti rendesen minden szopinál, mégis több hete fáj.
2014. szept. 30. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jelentkezem. Az egyik mellem érzékenyebb, mint a másik :( A kisfiamat 15 hónapig szoptattam, végig fájt a bal mellbimbóm, most a második babóm 3 hónapos és ugyanez a helyzet. Mikor jobban, mikor kevésbé, de a lényeg, hogy fájdalmas. Volt rajta bleb is, amit a gyakori fejés és mellre tevés oldott meg időlegesen, de ha véletlen "túltelítődik" megint a bal mellem, egyből előjön. :(
2014. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez van bekem is, érdekes hogy ha véletlen jobban megtelik, éjjel akkor két három napig erösebben fáj. Pedig az 5 hónaposom már átalussza az éjjelt, de így is kelnem kell ez miatt :( A fájdalommindig benne van valamennyire. Nekem inkább az alsó mellrèszem. Volt ezen egy mellgyulladásom 2 hónapja de az elmúlt.. Neked egyébként a fájó melled keményebbnek tünik? Nekem igen.
2014. szept. 30. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mellgyulladásom volt és sokszor még most is ha túlságosan tele van a cicim érzem hogy azon a ponton fáj. Nekem 1 hós kora óta alszik, mégis 2x kell kelnem fejni éjjel különben begyullad :(

Viszont azóta nem nyomkodom a cicit, se nem masszírozom mert nekem vhogy attól csak jobban belobban...

2014. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is keményebbnek tűnik... Most éppen túltelítődött kicsit és nagyon fájdalmas :/
2014. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!