Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette-től lehetnek ilyen...

Cerazette-től lehetnek ilyen panaszaim? Gyomorégés, fejfájás, hasmenés.

Figyelt kérdés
Cerazette-t szedek 1 hónapja, a fiam 4 hónapos és még intenzíven szoptatok, 4-5 alkalommal és éjszakai is 2-szer. Pár napja nagyon ég a gyomrom, hasmenésem van és a fejem is fáj. Lehet ez a gyógyszertől? Vettem tesztet, terhes nem vagyok (elvileg). De nagyon rossz a közérzetem..., és 2 napja barnázgatok is... Köszi a válaszokat.
2010. jan. 22. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem simán lehet.Igaz én nem terhesen szedtem, de nem szedhettem más fogigátlot, trombozishajlam miatt sajnos.Rosszul voltam én is tole, összevissza pecsételtem, meg hányingerem volt, fájt a cicim is, meg a fejem szédult, szenvedtem vele 1,5 levéllel és ahogy abbahagytam almúltak a tünetek.Szoval lehet nem birod.De mivel szoptatsz mást nem nagyon szedhetsz ugye?



35 h km

2010. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ezen kívül még valami, de a nevét nem tudom, lehet, hogy megpróbálom azt, ha ez elfogyott. De ez szörnyű, legutóbb terhesen voltam ilyen rosszul. Remélem jobb lesz. Köszi
2010. jan. 22. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
azalia a masiknak a neve
2010. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!