Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteitek voltak amik...

Milyen tüneteitek voltak amik terhességre utaltak de nem gondoltátok volna hogy ez terhesség? (pl megjött a mensi előbb jött meg és kevés volt hasmenés sok fejfájás) Dolgozathoz kell

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Székely káposztát főztem, aznap még ettem belőle rendesen, másnap már olyan fura volt az íze, nem is esett jól, hányingerem volt tőle, azt hittem, elrontottam a gyomrom. A férjem mondta, hogy biztos terhes vagyok, én meg kinevettem. Aztán vettünk egy tesztet, és tényleg terhes voltam.
2010. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha vissza gondolok mig nem tudtam nyügös voltam és székrekedésem van a mai napig.akk még nem sejtettem hogy a baba miatt. mostanra álmatlanság gyötör, a rengeteg alvás helyett, de csak éjszaka..

a mensese görcseim ugyan ugy megvoltak vér nélkül, csak folyás volt a bővebb ugymondd menses helyett jött. asszem ennyi

2010. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Remélem minden rendben veletek és gratulálok a babákhoz!

2010. júl. 14. 08:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Szabályos gyomorrontásom volt. Legalábbis én azt hittem. Fel se merült bennem a gyanú először, hogy ez lehet terhességi jel, azt hittem előző nap nagyon bekajáltam.

Csak amikor már 4 napja tartott kezdtem érezni, hogy ez így nem biztos hogy gyomorrontás. Másnap délután (!) kétvonalas teszt.

Amikor mondtam a nődokinak, legyintett mosolyogva, hogy az már 99% . Azért megvizsgált és hát....:) azóta már totyogós baba :))

2010. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is és gratulálok a babához!:D:D
2010. júl. 14. 09:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat aludtam. Hajnalban ébredtem 4-5 óra körül, 10-kor elaludtam, majd délután ismét. Este 8-kor pedig megint aludtam. volt olyan nap, hogy 3-4 órát voltam csak ébren.
2010. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Állandóan fura ízt éreztem a számban, kicsit szédelegtem és nagyon álmos voltam egyfolytában.
2010. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
:) most is rámjön a röhögés ha rágondolok..semmi tünetem nem volt azon kívül, hogy állathangokat adtam ki magamból:))))) mosogatás közben egyszer kiszakadt belőlem, hogy Nyihaha.....jó hangosan:))nyerítettem mint egy ló.. párom rám nézett és azt mondta ledöbbent arccal...nagyon fura vagy..tuti végre babánk lesz:))))))) majd aznap este vakkantottam kettőt mint egy kutya..és ha mérges voltam morogtam..mint a veszett kutya..hanggal együtt..írtó ciki volt...baba volt a dologban..máig se értem miért így jelezte:)))))))))))) azóta nem ugatok, nem nyerítek..bár már aktuális lenne a kistesó:))))))))))))
2010. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg jó:D

Grat neked is

2010. júl. 14. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindenáron főtt kelkáposztát akartam enni, pedig utálom...

Égett a gyomrom, én is azt hittem, hogy csak gyomorrontás miatt van.

S jó sokat kellett büfizni. :)

Ja, és az alvás...a nap 24 órája kevés volt nekem az alváshoz. :) Bár ez már gyanúsabb tünet volt. :)

28 hetes kismama

2010. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!