Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lecserélném Avent kézi mellszí...

Lecserélném Avent kézi mellszívómat valamilyen elektromosra, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Első babámnál csak fejtem, hosszú és fárasztó volt a kézivel, de nem váltottam.

Második babánál gondolkodom, talán jobb lenne (gyorsabb, kényelmesebb) egy elektromosat választani. De annyi féle van, nehéz kiigazodni, és inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2014. nov. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a kézi híve vagyok. Aventből próbéltam már a gépit és a kézit is-kézi jobban kiszívja, és a tomee tippee kézit. Ez utóbbi szerintem jobb, mint az aventos. Most is olyat vettem-mert a régibe sajnos az a kis műanyag gumi valami már nem jó. Én kétszer tervezek most fejni naponta-egyszer az első reggeli szoptatás után és lefekvés, illetve utolsó szopival. Azt mondják, nem is kell minden szopi után fejni. Az tényleg fárasztó, próbáltam. És most is csak a 35 perces fejést fogom csinálni. Nem tudom, ismered e 7-7, 5-5, 3-3, 1-1. Az aventos cumisüveget utáltam-mert ugye cumisüvegbe fejsz, mert nem venni észre, hogy nincs jól rátekerve, csak mikor folyik minden fele. Azonkívűl az avent nagyon drága a tomee viszont olcsó, de jó márka. Én azért választottam, mert olcsó hozzá a pót alkatrész, ugyanis egy csomóan azt használnak és a kimaradt pót alkatrészeket felrakják ebayre. (Angliában élek). Nézz meg review-kat az egyes márkákról, amiket be tudnál szerezni, nézd meg, hogy milyen olcsón tudsz hozzájutni az alkatrészekhez, főleg egy alkatrész romolhat el, az a kis műanyag gumi, biztos tudod melyikre gondolok.
2014. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sok félét vettem anno illetve próbáltam. Messze a legjobb a kórházi az 10ezres nagyságrend, de ha lehetne még gyerekem megvenném. A piacon kapható otthoni gépek közül messze a medela swing viszi a pálmát.
2014. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent kézi nem jött be, vettem egy elektromos Medelát és már második gyerkőcömnél használom. Én nagyon szeretem. Több fokozat állítható, az utolsó cseppig letudom vele fejni a tejet. Soha nem volt mellgyulladásom, szóval jó a gép.
2014. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Pont egy Medelan gondolkodom. Csak az ára tart vissza, lehet, csak bérelni fogom.
2014. nov. 12. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem avent elektromos bejott.
2014. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!