Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos anyatejes babád...

2 hónapos anyatejes babád mennyit eszik egy alkalommal? És hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, olyan 5-6 alkalommal eszik, van hogy csak 60-t, de van hogy 150-t. De már nem mérem minden alkalommal. Éjszaka viszont már nem kell fel, leghamarabb csak hajnali 5kor, de vmikor csak 8kor. És este 9körül szokott aludni. Te babád mennyit és milyen gyakran eszik?
2014. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ejjel egyszer ebredt, igy kb 6-7 szer evett egy nap atlagosan 80 ml korul.
2014. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok ha hulyeseget kerdezek de meg csak 24 hkm vagyok azt szeretnem kerdezni hogy honnan tudjatok pontosan mennyit evett a babatok? Gondolom hogy nem szopizott hanem lefejt tejcsit evett... de szoljatok ha rosszul gondolom... most probalok minden infot osszegyujteni a szules elott :) elore is koszonom es jo babazast nektek :)
2014. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi béreltünk egy baba mérleget. lemértük őt evés előtt és evés után, ez grammban mér, 1 gr=1 ml tejci


sokan ellenzik a mérleget mert hogy az anya csak idegeskedik róla. lehet hogy bizonyos esetekben ez így van, én azóta vagyok ideges hogy visszavittük :) engem megnyugtatott hogy tudtam mennyit eszik, attól független hogy nem kaptam sírógörcsöt ha valamelyik nap esetleg kevesebbet evett.

Nekem egyébként az orvos mondta hogy béreljek mérleget mert a kórházban apadni kezdett a tejem, és a mérleg segítségemre volt abban, hogy mennyi tápszerrel kell pótolnom.

Ha majd odajutsz, érdemes az első pár hétre bérelni egyet.

2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szepen a valaszod :)
2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!