Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után a 7 hetes...

Szoptatás után a 7 hetes babám nyujtogatja a nyelvét és időnként nyáladzik is. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyem pont ugyanezt csinalja, szinten 7 hetes. lehet a meleg miatt? mert ehesnek nem ehes. szoktam adni neki teat ha ker, vagy dudlit es akkor elvan maganak.
2008. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Nagy melegben esetleg próbáld megkínálni vízzel (nálunk ez megoldást jelentett, mert szomjas volt), de általában 7 hetes babák ezt csinálják.
2008. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén zenész:-)

A lányom már 9 hetes, de szintén ezt csinálja. EGyre többet szopizza a kezét, és dugdossa a nyelvét, nyálazni meg egy hónapos kora óta nyálzik..

2008. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 7 hetes és pár napja nyáladzik a nyelvét már régebb óta nyújtogatja akkor amikor jólakot általában. Ez a nyáladzás kicsit meglepet, mert akkor szoktak csinálni amikor fogzani kezdenek, de ez még korai.

Kíváncsi vagyok én is miért van ez?

Viszont megnyugodtam, hogy nem csak az én babám csinálja.

2008. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!