Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatás alatt híztak...

Akik szoptatás alatt híztak azok meddig híztak?

Figyelt kérdés

Szoptatok.Lassan 5hónapos a babám,de én a kezdeti szülés utáni fogyás után hízni kezdtem.Már annyi vagyok mint szülés előtt.

Érdekelne,hogy akik szintén híztak azok meddig?A szoptatás végéig vagy megállt közben?

Meddig szoptattak?

És szoptatás után le fogytak-e úgy mint szülés után vagy nem?



#fogyás #szoptatás alatt hízás
2014. nov. 27. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Én az elsővel lefogytam utána, de csak rövid ideig tudtam szoptatni. Most nekem is 5 hós a babám, még mindig szopik és zabálom a ch-t, különben csappan a tejhozam. Mindennek érzem magam, csak jó nőnek nem.
2014. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És Te mennyit híztál eddig?
2014. nov. 27. 11:51
 3/19 anonim ***** válasza:
3 Hos a babam, mar 5 kgt hiztam. Folyamatosan ehes vagyok, kell a ch es az edesseg.. borzaszto. En is kivancsi vagyok a temara, h leszek e meg valaha annyi amennyi korabban..
2014. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Én 17kgt híztam a szoptatás alatt. Mikor rájöttem mekkora disznó vagyok és nekiálltam végre a diétának akkor kezdtem el fogyni.
2014. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is híztam mindkét gyerekem szoptatásánál...de leginkább azért,mert jobban kívánós voltam szoptatás alatt mint terhesség alatt:)

a 2.-nál annyi különbség volt,hogy sokat mozogtam,jönni-menni kellett a "naggyal" így volt olyan vészes a hízás.

De elsővel kb 1 éves koráig nem sikerült semmit fogyni.Utána talán kezdtem visszaállni, meg akkor már figyeltem is jobban,mert nem volt baj,ha kevesebb a tejem.

2014. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen,fogyózni nem lehet szoptatás alatt:(

A tej miatt pedig kell enni.

Uh,hát nem jó kilátások-17kg?Már így sem bírja a térdem:(

2014. nov. 27. 13:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Én addig híztam amíg bedőltem a családtól és a mindenkitől hallott dumának, hogy "egyél, mert nem lesz tejed"... pár hónap alatt feljött több, mint 3 kiló és akkor úgy döntöttem, hogy ez így nem mehet tovább, beszűntettem a túlevést, helyette próbálok rengeteg folyadékot inni. 9 hónapos a babám, még mindig napi 6x szopizik. Annyit elértem, hogy az a 3 kiló lement, annyi vagyok mint a kórházból való hazajövetelkor (de valamiért több nem megy le). Ez még mindig kb. 8 kilóval több, mint amennyi lenni szeretnék, de diétázni azt nem fogok. Viszont az ízületeim nekem nagyon megérzik a túlsúlyt, ha 55 kiló fölé megyek akkor nagyon fájnak és most 63 kg vagyok :(
2014. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem diétázni kell hanem egészségesen enni.
2014. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.A szavaidból ítélve Te soha nem szoptattál gyermeket:)
2014. nov. 27. 19:07
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
De, én vagyok aki 17kgt híztam. Akkor áltam átt az egészséges életmódra a zabálás helyett és fogytam és szoptattam tovább.
2014. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!