Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a szűlés után megjön a...

Ha a szűlés után megjön a menstruáció az befolyásolja a tej mennyiségét, minőségét? Esetleg a tej elállását jelenti?

Figyelt kérdés
Nem szoptatók, hanem a lefejem a tejet.
2010. jan. 31. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó, hogy ki hogyan reagál, van akinél semmi változás, de előfordul, hogy sósabb ízű, és a baba nem fogadja el, és előfordul, hogy a mennyisége is csökken. Ha csökken, néhány napig fejj gyakrabban és akkor visszaáll a mennyiség:)
2010. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hó után jött meg és 14 hónapig szoptattam, semmit sem befolyásolt.
2010. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 4 hetes volt a kisfiam, amikor először megjött. Amikor megvolt, mindig sokkal kevesebb volt a tejem, és nem is szívesen ette a gyerek ,mert más volt az íze...

azt javaslom, hogy ha úgy érzed, hogy kevesebb, akkor fejj 2 óránként, vagy gyakrabban, a lényeg, hogy jó sok inger érje a melledet, ettől gyarapodni fog a tejed, és szerintem nem lesz gond. nekem ez után még 2* jött meg, de azóta nem, most 5 hónapos a kisfiam, és csak anyatejet eszik :-)

2010. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!