Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ügyeletre menjek vele, vagy...

Ügyeletre menjek vele, vagy hétfőn a nőgyógyász tud segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Az egyik mellemben valószinűleg elzáródott a tejcsatorna, érintésre fáj, és olyan, mint egy labda. Nem tudom kifejni belőle a tejet rendesen, csak valamennyit. Maszírozgattam, vettem meleg zuhanyt, fejem, de nem segít.
2010. jan. 31. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden szopinál kezdj ebből a mellből etetni és minél jobban szopizza le a baba. Nekem, számtalanszór volt ilyen problémám és hihetetlen, de a burgonya gyorsan segített. Nagyon vékony szeleteket tegyél a melledre, hogy rátapadjon és hagyd rajta 30'-et, akár be is fedheted egy textil pelussal. Csinálhatod napi többször is, nekem, már másnap sokat javúlt, de a fontos, hogy folyamatosan ürüljön a tej. Szopi-fejés-masszír.

2010. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, azt elfelejtettem írni, ha holnapig nem változik, akkor a védőnőd is tud segíteni. Hívd fel!
2010. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. Tegnap óta ilyen a mellem.
2010. jan. 31. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi újság javult a helyzet?
2010. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ez rendszeres szokott lenni. meleg zuhany, aztán szépen leülsz, magad elég terítesz egy törcsit és kézzel (ez nagyon fontos) nekiállsz kifejni, ha nem megy az önkínzás akkor kérj segítséget!! Kézzel jól át szoktam nyomkodni és utánna minden rendben volt. A reszelt krumplit én is hallottam, de nem alkalmaztam, de biztos jó lehet.
2010. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!