Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb, leghatásosab...

Melyik a legjobb, leghatásosabb tejserkentő tea? Miért jobb a teafű, mint a filteres?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Herbalakt vált be. Teafű, az okát ugyan nem tudom miért, de ugyanennek a filteres változatától olyan pocakfájása lett a kicsinek, hogy ajaj. A teafűtől kutya baja nem volt, a tejcsi meg csak szaporodott:)
2010. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GÖRÖGSZÉNAMAG!!!
2010. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom,hogy ezektöl a teaktol ugyan több lesz a tejed,de vizesebb is.Nem lesz olyan taplalo,hamarabb meg fog ehezni(vedönö mondta).En is ittam,a babam meg 2 orankent evett(ejjel-nappal).Abbahagytam a teat es többször tettem cicicre(orankent),annyi tejem lett,hogy alig birtam kivarni 3-4 orat,hogy egyen,annyira feszült.Olyan is volt,hogy elö kellett venni a mellszivot,mert a gyereknek mar nem birta enni.
2010. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
görögszénamag, kecskerutafű - nekem ezek váltak be. De van, akinek a sima Laktoherbtől is rengeteg teje lesz, egyéntől függ.
2010. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!