Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már csak 20-30 ml tejem...

Ha már csak 20-30 ml tejem van, az elmegy magától?

Figyelt kérdés
Tegnap este is már csak ennyit tudott szopizni a kisfiam :( Nagy szenvedés árán. Végig sírta, úgy érzem így már nem erőltetem. 8 hónapos. Ez így elmegy magától, vagy fejjem agy mit tegyek?
2014. dec. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudtam eddig szoptatni, a végére nekem is ennyi maradt, egész nap ennyit tudtam csak lefejni, úgyhogy nem kínlódtam tovább. Én beteg voltam, kórházban is voltam, úgyhogy én már csak fejtem és cumisüvegből kapta az anyatejet, plusz tápszert pótlásként. Szóval én ezért nem kínlódtam már. Pár nap alatt nekem elment teljesen magától.
2014. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor egyik nap már csak nem fejtél és kész? Bocsi ha értetlennek tűnök :D
2014. dec. 22. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van. Egyik nap még lefejtem, másnap meg már nem.

Pár nap alatt el is ment teljesen.

2014. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi már magától el fog apadni, észre sem veszed. Nem fog bekeményedni a melled, nem is fogod érezni, hogy lenne benne még tej. Pár hét után ha megpróbálod majd fejni, akkor már egy csepp sem jön majd.

Én 9,5 hónál hagytam abba, igaz a fejést,nem szopott, már nem is bírtam tovább, de a pontot nálam is az tette rá, hogy napi 20 ml-nél több nem jött össze.

2014. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!