Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasmeneses virus mellett ti...

Hasmeneses virus mellett ti szoptatnatok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen. A baba legjobb védelme a különböző vírusok ellen az anyatej.
2014. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem volt, hogy végig hánytam egy napot, meg felváltva ültem a wc-n, plusz láz. Végig szoptattam az akkor 2 hónapos kislányomat. Neki semmi baja nem lett.
2014. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
O, en is remelem, hogy o megussza. Eddig vegig ment a csaladon, most en vagyok soron.
2014. dec. 23. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, és nem a baba miatt. Ha én elkapok hányós-hasmenős vírust, akkor 1-2 napig kikelni sem bírok az ágyból, mert olyan gyenge vagyok.
2014. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, azt mondta a doki, amíg nem lázasodok be, addig lehet.
2014. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze a legjobb immunvedelem a babanak. Mivel te elkaptad O mar az anyatejbol kapja az elenanyagokat. Ennel jobbat nen tehetsz vele ilyenkor. Ha nem tudsz kikelni az agybol vigyek oda a babat. Mielobbi gyogyulat. Ja ey lazzal is lehet szoptatni akarmennyi. Ibuprofen tartalmu lazcsillapitot is nyugodtan szedhetsz. Kivalasztodik az anyatejben de nanogrammnyi mennyiseg. A babadnak meg igy is jobb ha tovabb szoptatod.
2014. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, lázasan is lehet szoptatni, csillapítani kell. Paracetamol tartalmút is lehet szedni. Én is gyenge voltam, szerencsére volt ki segítsen a babánál, hozták nekem az ágyba szoptatni.
2014. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lazzal mar szoptattam, es nem volt semmi gond. A hasmenest, hanyast felek, hogy elkapja. De most, hogy elolvastam par cikket, mindenhol azt irjak, hogy nem kell elhagyni.
2014. dec. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!