Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Párodat vagy téged zavar...

Párodat vagy téged zavar jobban, hogy megereszkedett a melled a szoptatás során?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem!:((( Mintha össze esett volna szoptatás után!Párom szerint nem de én látom hogy igen!Nem is szívesen vetkőzök már le elötte!
2010. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyikünket se, mert nem ereszkedett meg :) 4 gyereket szoptattam/tok. Sajnos ez a genetikán múlik... Egyébként én úgy gondolom, hogy inkább a nőket zavarja.., ha a férjed, párod szeret, nem a melled formája miatt teszi..
2010. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Engem:-(((

A férjem nap mint nap elmondja milyen gyönyörű vagyok, de én tudom hogy nem:-( Vagyis én reálisan látom magamat, Ő nem(szerencsére)

Ha egy férfi szeret, mindenhogy szépnek lát:-)

Szerencsére engem szeretnek, én is szeretek, ennél szebb nincsen:-)) (csak a két lányunk!!!)

2010. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem, bar nem tulzottan. A ferjem minden nap elmondja, hogy mennyire szeret es hogy en vagyok a leggyonyorubb no a vilagon, es ez nagyban segit elfogadni magamat. Imadom Ot erte.
2010. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem is zavar,de vásároltam magamnak egy nagyon dögös melltartót ami nagyon szuperul tartja őket,és mindjárt jobban éreztem magam.
2010. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
nekem szerencsére nem ereszkedett meg (majdnem 5 hónapig szoptattam) de nagyon féltem ettől. annyira, hogy még egy plasztikai sebészt is megkérdeztem, mit lehet tenni, ha mégis megereszkedne. azt mondta, nem nagy ügy, ettől kicsit megnyugodtam :)
2010. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem nagyon zavart volna ha tudtam volna szoptatni, de nem így valahol megnyugodtam, egy kicsit nagyobbak maradtak de ez még jó is.
2010. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar. A férjem szerint nem vészes. De szerintem csak meg akar nyugtatni. Igazából amióta meglátta, hogy szoptatok, a mellem megszűnt számára erogén zónának lenni. Ennek ellenére mindig mondja, hogy milyen szép vagyok. Pedig a mellemen kívül a hasam is egy katasztrófa. Szerencsére a pasik is öregszenek...
2010. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavar,de próbálok nem foglalkozni vele.3 gyerekem van ,mindegyiket sokáig szoptattam.Azért ha egyszer lenne rá pénzem és lenne merszem akkor felvarratnám szivesen,addig meg marad a melltartó.Apát nem zavarja egyébként.
2010. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
engem... még csak két hónaposak vagyunk, de már jobban lógnak, mint azelőtt. vagyis nekem amúgy sem voltak feszesek, elég bögyös vagyok, évek alatt hatott a gravitáció. szerintem, akinek amúgysem feszes, annak a szoptatás ront a helyzeten. amúgy fejek is, és eléggé meggyötröm a bőrömet, de inkább a plusz tej, mint a hiúság... a férjem amúgy azzal vigasztal, hogy ő szereti az én lógó cickómat, csak végre lógatnám már az ő szájába is ;)
2010. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!