Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan hat a babára ha a...

Hogyan hat a babára ha a szoptató anyuka augmentin tablettát szed?

Figyelt kérdés
augmentint kell szednem de félek, hogy ezzel ártok a babámnak a doki tudja hogy szoptatok.szeretném tudni , hogy mennyire jut ez be a tejbe és hogyan hat a babára
2008. aug. 18. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Hát megmondani pontosan nem tudom,de sztem semmiféleképpen nem jó ha szeded... de végülis a gyerekeknek is szokták felírni,úgyhogy nem tudom.

Mi a bajod hogy ezt kell szedned??? Haszabd tudni...

2008. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szabad...
2008. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Elvileg azt mondják az orvosok ami tartalmaz paracetamolt azt lehet szedni terhes kismamáknak és szoptatós anyukáknak:kiválasztódik az anyatejben és védetséget ad a babának.Ha az orvos írta föl akkor nem lesz semmi problémája a babádnak.Ha beteg vagy muszáj valamit szedni rá!Jobbulást kívánok!
2008. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! gyulladásom van nőgyógyászatilag. félve de szedem, mert nem akarom, hogy nagyobb baj legyen aztán meg ne lehessen többé gyerekem.
2008. aug. 18. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, nem lesz semmi baja a babónak! Én 3 hetes korában a tejlázam miatt szedtem egy hétig, majd nemrégen meg heveny mandulagyuszim volt, arra is azt kaptam, és egyik esetnél sem lett semmi baja, és a betegségem is gyorsabban múlt, nem kínlódtam annyit. Két különböző orvos írta fel, szóval ha mindketten ezt látták jónak, szerintem semmi bajt nem okoz a szoptatott babáknál. Tény, hogy átmegy az anyatejbe, de minimálisan.

Gyógyulj meg mielőbb! Jó babázást!

2008. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!