Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek van orrdugulása szoptatá...

Kinek van orrdugulása szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nálam 6 hónap szoptatás után kezdődött, most 2 hete van, olyan, mint ami terhesség alatt volt. A terhességi orrdugulás elmúlt 2 hónappal a szülés után.
2010. febr. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek van orrdugulása szoptatás alatt? Neked?
2010. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, ha nem volt egyértelmű, nekem van orrdugulásom, nem a babának.
2010. febr. 4. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem most 2 hónapos a babám,és állandóan olyan mintha meg lennék fázva, de kifújni sem tudom!nem is gondoltam h ez a szopitól is lehet!meg nekem valami seb féle van az orromban!azt hittem a hidegtől van!de akkor tuti van összefüggés!

2010. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már tudom, hogy ez hormonális, nekem is van seb belül. Furcsa tünetek fordulnak elő a terhesség/szoptatás alatt...
2010. febr. 4. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is be van dugulva, eddig azt hittem a portól. Mit meg nem tud az ember:)
2010. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhesség alatt végig be volt dugulva az orrom, szaladgáltam fűhöz-fához, az orvosok csak néztek rám nagy szemekkel. Javasolták az orrcseppet, amelyek közül csak a Nasivint lehetett használni, a sóoldatok, homeopátiás szerek nem használtak. Szülés után, egy csapásra megszűnt. Aztán, ahogy belövellt a tej, és elég lett a babának (3hó), újból orrdugulás. Nagyon idegesítő, mert szó szerint orrcsepp nélkül nem kapok levegőt, megfájdul a fejem, légszomjam van. Voltam fül-orr gégésznél, aki szerint ez orrcsepp függőség, le kell róla szokni.((+orrsövényferdülés-műttessem meg!-De szoptatás alatt hogy?) Ajánlott egy orrcseppet, Coldastop a neve, nem káros az orrnyálkahártyára, de semmit sem ér! 6 hónapos a babám,most kezdtük a hozzátáplálást, még sokszor szopik egy nap. Én is a hormonokra gondolok, remélem, hamarosan elmúlik az orrdugulás. Ha valakinek van valami ötlete, szívesen veszem én is a tanácsokat!

2010. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem találtam semmit eddig, ami használna hosszú távon. Igyekszem az Otrivint és a RhinosprayPluszt váltogatni, hogy legalább ne ugyanaz az anyag bántsa az orrnyálkahártyámat. Meg igyekszem csak elalváshoz használni az orrcseppet. Szerintem (remélem) a szoptatás után meg fog szűnni.
2010. febr. 5. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A babám 4 hónapos és 1-1.5hónapja az én orrom is el van dugulva, pont úgy, mint a terhesség alatt. Nagyon zavaró tud lenni. Én felnőtteknek való Sterimas orrsprayt használok rá.
2010. febr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!