Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért használtok mellszívót?

Miért használtok mellszívót?

Figyelt kérdés
Aki használja, miért nem a mellről szopizik a baba? miért jó? Van e hátránya? minden érdekelne ami eszetekbe jut.

2015. jan. 6. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5-ös, azért ne garantáld, én Baby Ono-t használtam. Tény, hogy ha még egyszer választanom kellene, Aventeset vennék, de ezt is tudtam használni. Funkcióját ellátta.

(3# voltam)

2015. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ahol mi lakunk, ott lehet bérelni ingyen elektromos mellszivot, hál istennek nem kellett megvenni. (kozel 300 ezer forintos mellszivo, medela, de ugy tudom van olyan fajtája is, ami nem kerul olyan sokba 30 ezer ft korul van)
2015. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt hajlandó szopni a baba, egyáltalán nem. A tej meg csak gyűlt-gyűlt és le kellett fejni.Azért jó mert ha van tej, akkor is ehet anyatejet a baba, ha a szoptatás nem megy. Én 2-3 óránként fejtem az első hónapokban, aztán 1 éves kor utánig csináltam naponta 4-5x. A cumisüvegből mindig láttam mennyit eszik, láttam ha féladagnál elaludt, és akkor kináltam még, megetettem rendes adaggal.Könnyen beállt egy állandó rend, mert nem volt az hogy hol 50 gr után alszik el, hol 160 gr után és sose tudom mikor eszik legközelebb. Soha egy éjjelt se kinlódtunk,nem kellett órákig szoptatni éjjel, 15 perc alatt evett, mindig jól aludt, sose volt éhes.
2015. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!