Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Szoptatás alatt...

Anyukák! Szoptatás alatt lehet szűztea+cla max-ot szedni?

Figyelt kérdés
hugom most szoptat, ő kérdezte, és nem tudtam neki tanácsot adni, mert az én időmben még nem volt ilyen...egyébként ő is mozog rendszeresen, diéta értelemszerűen a szoptatás miatt nem.
2010. febr. 6. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
a szűztea roncsolja a májat, és meggátolja a tápanyag felszívódását. ha szoptat én nem javasolnám. a másikat nem ismerem.
2010. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

most diétázik, meg fogyasztó szereket szed??Mert az nem jó.

Egy ismerősöm sok vízhajtó teát ivott szopi alatt, és a baba is rengeteget pisilt tőle. Szoptatás alatt max diéta, DE NEM FOGYASZTÓ szerek!!!!eleve kell a szoptatáshoz a plusz kiló. Ráér fogyózni ha már nem szoptat. Most az a dolga, hogy a baba egészséges legyen, nem a saját maga szépsége. Egészségesen lehet étkezni, de ne akarjon fogyni.


Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet és az egészséges életmódot.-ezt az adott FOGYASZTÓ SZER vásárlói tájékoztatójából másoltam ide.

2010. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én anno gyorsan visszafogytam, de ő sajnos kevésbé szerencsés alkat, és ez nagyon zavarja, folyton feszült emiatt. én olyan teát ittam, ami gyógynövényes volt, és az étvágyat csökkentette (nekem mondjuk telljesen elvette), és csak annyival többet és azt ettem, amit a védőnő javasolt, hogy kell a babának. ezt németországból hozattam, nem emlékszem a nevére, de biztos van már itthon is hasonló. az tuti nem ment át a tejbe, a lányom étvágya nem csökkent tőle. talán ilyesmit tudtok javasolni ami most kapható, vagy bármi mást, ami nem káros a babára?
2010. febr. 6. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedjen semmit, és ne igyon ilyen teákat. A tejbe minden átmegy. Próbálkozzon zöldség-gyümölcs-fehérje diétával, tehát csökkentse a szénhidrát bevitelt a kötelező minimumra. Ha mondjuk babakocsiznak még, akkor sétáljon be a városba busz helyett, vagy amikor alszik a pici akkor babakocsival sétáljanak. Mindkettőjüknek jót tesz a friss levegő. Én is így fogytam le.
2010. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!