Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetesek vagyunk, éjszaka 3...

7 hetesek vagyunk, éjszaka 3 óránként felébred szopizni, de nappal bealszik 4 órát is, ébresszem fel 4 óra után, vagy hadjam, hogy magától felébredjen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor megéhezik úgyis felébred.

Kellemes babázást!

Üdv. 5 hónapos picilány anyuja

2008. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogy ébreszd! Nem fog önként az éhhalálba menni. Ha éhes lesz felkel. Élvezd hogy alszik és nyugi van. Fogsz te még ugrálni épp eleget mire felnő. Szerintem egy ilyen kicsi babának is az a legjobb ha igényei szerint eszik. Képzeld ha neked írná elő valaki hogy most nem alszol hanem enni fogsz ha akarsz ha nem! Tudják ők mi a jó nekik és kialakul a saját ritmusuk. Nekem 3 gyerekem van és a két kicsi ikrek. 16 hónaposak. Én így csináltam és tuti volt! Sok sikert és jó egészséget!
2008. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ameddig nem éri el a súlya a 4.5-5kg,addig 5 óránál tovább ne hagyd aludni. Mivel ők még nagyon keveset esznek könnyen leeshet a vércukorszintjük.

2008. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!