Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SNS Szoptanít készüléket...

SNS Szoptanít készüléket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Lecsökkent a tejmennyisegem, tápszert kell adnom pótlásnak, de még nem adtam fel, szeretnék még szoptatni. Erre használnám, kiegészítő etetésre, hogy ne cumiból kapja a tàpszert és közben a cicit is stimulálja.

Aki már használta, szeretném megkérdezni, hogy milyennek találta és, hogy nem ömlik e belőle annyira a tápszer/lefejt tej, hogy esetleg félrenyel a baba?

Nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 26. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem használtam, de azt látom vaterán olx-en meg mindenhol,hogy mindenki olyan címszóval hogy 2x vagy keveset, vagy alig használtan eladják. medela calmát nézted már? nekünk bevált.

[link]

2015. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na akkor lehet a miènk is ott vègzi majd, mert màr megrendeltem.

Amit te írtal azt nem probaltam, jònak tûnik, de màr nem hiszem, hogy kiprobalom. Ennek a Szoptanîtnak adok mèg egy utolsò esèlyt, hàtha segít. Azèrt ebbe a tejèrt folytatott küzdelembe is bele lehet fàradni...

Köszönöm, hogy írtàl:)

2015. jan. 26. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
hátha neked beválik,szerintem nem azért adják el,mert nem jó,hanem mert macerásabb használni mint egy üveget,meert azt csak betolod a szájába,aztán kész,ezt meg ugye kicsit nehezebb használni. de attól még beválhat :-)
2015. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és igen, ismerős tényleg bele lehet nagyon
2015. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En hasznaltam szoptanitot mert nem jol gyarapodott a babam es igy adtam neki anyetej potlast. Maceras a hasznalata de szerintem jo es megeri. Ha szoptatni szeretned nagyon jol csinalod! Meg tobb tejed is lehet tole.
2015. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megèrkezett, eddig kètszer hasznàltuk. Lefejt tejjel nagyon jòl mûködik, de tàpszerrel sajnos nem, tùl sûrü, a babàm lusta kiszîvni, küzdeni èrte:(
2015. jan. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!