Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelő készüléket...

Légzésfigyelő készüléket ajánlanátok nekem, melyik a jó, illetve érdemes e megvenni?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy kapunk egyet kölcsön,de valószinü nem kerül addig vissza,mire megszületik a babánk,igy venni szeretnénk.Nem tudom újat vagy használtat érdemes megvenni,illetve milyen fajtát.Segitenétek?35 hetes km
2010. ápr. 15. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Angel Care!!

Nekünk az első gyereknél nem ez volt és 4-5 alkalommal riasztott minket ÉJSZAKÁNKÉNT!!!

Nagyon kimerítő, és idegtépő időszak volt:-(

Most a második babánknál Angel Care van a babyőrös változat és imádom:-)

2010. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat nélkül csak annyit tudok mondani, hogy mi tesóméktól kaptunk Angel Care-t, azt mondta tesóm, hogy nagyon utánaolvasott és ezt találta a legjobbnak, de a kipróbálásra még várnunk kell :)

38+3 hetes kismami (nagy kismami:)

2010. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a snuzát vettem meg. Eddig csak magamon próbáltam ki, de mindig tökéletesen működött. Szerintem jobb, mint amit a lepedő alá kell rakni, mert mobil, bárhová elvihető, csak a pelenkára kell rácsíptetni, és az sem fordulhat elő, hogy a baba lemászik róla.

36+5 kismama

2010. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenki az Angel care-t ajánlotta, de mi kaptun egyet, ami eddig bevált (szerencsére nem riasztott), az BAby sense.
2010. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk angelcare 401 van. Ez légzésfigyelő és bébiőr is egyben. Nagyon jó! 5 hónapja használjuk, és még egyszer sem riasztott be feleslegesen (meg egyébként sem).
2010. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a kisfiamnál kölcsön kaptunk egyet, de nem tudom milyen márkájú, azt tudom hogy nem Angel Care volt.És rögtön az első éjszaka vagy 5 ször beriasztott.Aztán még talán 2-3szor probálkoztunk vele kb. 10 perc után mindig beriasztott.Szóval aztán nem használtuk, és utána se, az első hónapban együtt aludtam a mnóval, de így is frászban voltam, hogy nehogy baj legyen.

Most venni akarunk majd újat, mert azt beszéltük a párommal, hogy a mostani pocaklakón kívűl, még egy babát tervezünk, és majdnem ugyan úgy jövünk ki anyagilag mintha bérelnénk mind akétszer legalább fél évig, mintha veszünk egyet.

Én is mindenhol azt olvastam, hogy az Angel Care a legjobb, meg mondták is ismerősök akiknek az volt.Szóval mi azt fogunk venni, már ki is néztem melyiket: AC-301R.

Remélem tudtam segíteni! :)


Jó baba várást, és majd könnyű szülést mindenkinek!


20 hetes kismama

2010. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi is angelcare 401-et vettünk, mert erre mondták, hogy a legjobb! Még nem használtuk, mert várunk még a babára egy hetet, de nagyon dicsérik!
2010. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,segitettetek a döntésben!
2010. ápr. 15. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
MI ÁLOMVIRÁGOT HASZNÁLUNK KÖZEL 20 HETE ÉS EGYSZER SEM RIASZTOTT BE.NEKEM AZ ANGEL CARE-RE AZT MONDTÁK,HOGY SOKSZOR RIASZT TÉVESEN.
2010. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!