Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Betegen szabad szoptatni?

Betegen szabad szoptatni?

Figyelt kérdés
Megfáztam, náthás vagyok és nagyon köhögök. Szerencsére még nem lázasodtam be. Nem lesz semmi baja a kisfiamnak ha így szoptatom? 2,5 hónapos.
2015. jan. 27. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, szoptasd nyugodtan, bár ha nagyon köhögsz akkor ugye nem könnyű.

Nekem azt mondta a doki, hogy 39 fokos lázig szoptathatok, de erről eltérő vélemények vannak.

2015. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szoptatsd. Az anyatejből megkapja a betegséged ellenanyagait, így védve van az ellen. Szóval,ha azt szeretnéd, hogy ne betegedjen meg, akkor szoptatsd.
2015. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták igen. gyógyszertárban vettem ezt a maszkot amit az orvosok is fel szoktak venni,és az volt rajtam.
2015. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Amikor az egész család beteg lett, egyedül a szopizó kisbabánk úszta meg. :) Nem hogy baja nem lett, de védve volt általam :) Kis mázlista volt :)

2015. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szoptatok tovább. Köszönöm szépen a válaszokat
2015. jan. 27. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Szabad! Es kell is! Mert igy a baba mar elore az anyatejen keresztul megkapja a vedetseget a betegseg ellen. Nallunk is mikor mindenki beteg volt a pici nem:) En meg 39 fokos lazzal is szoptattam akkor.

4 hos kisfiu es 9 eves kislany anyukaja.

2015. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!