Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki tudott tovább szoptatni,...

Ki tudott tovább szoptatni, az aki a terhesség alatt szedett vitamint ( gavida, elevit stb) vagy az aki nem szedett semmit?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek csak vitaminok nem ettől függ.
2015. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 éves a gyermekem és még szopik.Soha semilyen vitamint és szoptatás elősegítőt nem szedtem.A folyadékfogyasztást sem vittem soha túlzásba.1-1.5l naponta.
2015. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés,de leírom nálunk,hogy alakult.2 gyerekem van egyiknél sem szedtem vitamint.Mindkettö sokáig szopizott.(19,és 26 hónapig)De tovább is ment volna,csak már terhelő volt,így elválasztottam őket.
2015. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szedtem vitamint és a gyerekem 2 hónapos koráig szophatott, mert allergiás lett az anyatej saját fehérjetartalmára. B*szhattam, hogy volt tejem. Sajnos a szoptatás nem olyan egyszerű, hogy vagy van tej és szopik, vagy nincs és nem. Tud-e szopizni, mindig van-e tej, te bírod-e fizikailag, lelkileg, a baba hasa fáj-e, ha igen, akkor végigzongorázni, hogy mitől. Diétázni erre, aztán arra és így tovább.
2015. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem a vitaminokon múlik. Ezer más tényező befolyásolja.

Minden terhességem alatt végig vitamint szedtem. A legidősebb lányomat 7 hónapig tudtam szoptatni, mert leválasztotta magát, a középsőt 6 hónapig, de egyéb okok miatt (orvosi) le kellett választani, a legkisebbet 3 hónapos koráig, aztán valamiért 1 hét alatt elapadt. Soha nem volt rengeteg tejem, ezekért az időkért is megküzdöttem. A barátnőm szintén végig szedte, és két év gondtalan szoptatás után választotta le a gyerekeket.

2015. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert a lányommal nem szedtem semmit és két hétig tudott szopizni de akkor sem volt hu de sok tejem. A fiammal szedtem vitamint 2 hónapig szedtem vitamint vele már több tejem volt de ő is csak kb 2 hétig szopizott. Mind a ketten tápszeresek is voltak szopi közben. Csak kiváncsi vagyok kinen meddig ment a szoptatás. Köszi a válaszokat.
2015. jan. 25. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hébe-hóba szedtem. Ha nincs a szoptatási tanácsadó, nem tudtam volna szoptatni.
2015. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szedtem terhesvitamint, első gyerekem 9 hónapos koráig, másik 18 hónapos koráig szopizott.
2015. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szopis tanacsado segitett de szedtem vitamint 17 hos es meg szoptatok.
2015. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi ösze függés nincs. Mind a 2 lányommal csak a terhesség első 3 hónapjában szedtem a vitamint, az első lányom 6 hónapos koráig szopcsizott, a második lányom pedig 2,5 éves koráig.
2015. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!