Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor kell szopnia egy 4...

Hányszor kell szopnia egy 4 hónapos babának? Lehet valamit adni neki pl. fözelék vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Öszibarackot pürésits neki azt nyugodtan megkóstolhatja

Bár ez a kérdés megint vitát fog eredményezni szerintem.Az én fiam 3-4 óránként szopizott éjszaka is tehát 6-7 alkalom megvolt naponta eleinte a gyümölcsöt csak két szopi között adtam "desszertként" ezzel 1-1 órát nyertem,próbálhatsz neki reszelt almát,a levesből répát,krumplit egyszere keveset hogy megszokja az ujdonságot.Nemsokára jön a sültökszezon az is adható már.

2008. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyiszer kell szopnia?? Ez jó kérdés..szerintem annyiszor,amennyiszer a baba szeretne. 4 hónaposan már lehet neki gyümit(almát,barackot)adni,vagy zöldségekből pürét(krumpli,sárgarépa,borsó).Szerintem viszont még ne adj neki mást. Ne cseréld le a hasznos anyatejet másra. Anyatejben minden megvan,(és megfelelő mennyiségű is),amire 6 hónapos koráig a babának szüksége van. Az én lányom 5,5 hónapos,de még nem kap mást anyatejen kívül.

2008. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!