Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ehetek -e narancsot, ha...

Ehetek -e narancsot, ha szoptatok? 1hetes baba anyukája.

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Persze!A narancs jó tejserkentő, csak kevesen tudják róla!!Én napi 4 liter 100%-os narancslevet ittam meg szülés utáni hetekben!
2010. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, de a citrusféléktől fájhat a baba hasa. Én az elején raktam a szoptatós teámba citromot, de nagyon fájt a hasa a fiamnak tőle.
2010. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindent ehetsz és ihatsz, ami jól esik, kivéve alkohol.Én ettem és ittam mindent, a babám hasfájós volt, de akkor is az lett volna, ha semmit nem eszek.A hasfájás elmúlt magától.Én napi három liter teát iszok, egy citrom levét facsarom bele, illetve narancsot is eszek minden nap.A babámnak semmi baja tőle.

/Z/

2010. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én sem hiszek a hasfájás és az étrendem közti összefüggésben. Most ettem meg egy narancsot :) citromos teát iszok, sokszor eszek kivit. Kell a vitaminutánpótlás a szervezetnek, nem? Ne mondja senki, hogy az összeszottyadt alma, amiben már nem sok vitamin maradt, a tartósítószeres barackbefőtt vagy a multivitaminok kevésbé ártanak... És imádom a füstölt húsokat, sonkát, kolbászt, csülköt. Tél van, disznóölési időszak, nem? :) Persze én lehetek a kivétel a főszabály alól, de akkor baromi nagy mázlim van, mert nekem nem hasfájós a babám.
2010. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért óvatosan egyed mert savas és kicsattoghat tőle a popsija.
2010. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!