Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet a lefejt anyateje...

Hogyan lehet a lefejt anyatejet tárolni és utána felmelegíteni a babának?

Figyelt kérdés
Három hónapos a babám, csak anyatejet kap, nem etettem még cumisüvegből, de egy kisműtét miatt kb egy fél napig nem tudom majd szoptatni.

2015. febr. 3. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

hűtőbe kell tenni azonnal 24-48 órán belül felasználni

csak egyszer melegíthető fel, maradék kuka


én üvegbe tettem és lábas meleg vízbe állítottam, hamar felmelegszik, forralni, magas őre melegíteni nem szabad

2015. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*forróra melegíteni nem szabad
2015. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 3. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb 2 napig tároltam hűtőben, a fejőgép gyűjtőüvegében, vagy cumisüvegben lezárva és ha kellett, beleállítottam melegvízbe és felmelegítette. Kivéve a MAM üveget aminek csavaros az alja, azt ne állítsd vízbe.

Tovább már fagyasztóban tároltam volna, de mindig elfogyott előbb. Gondolom azt is ugyan így olvasztanám ki, melegvízbe állítva.

2015. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!