Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A felengedett anyatejet miért...

A felengedett anyatejet miért nem lehet újrafagyasztani?

Figyelt kérdés

Nem volt melegítve sem, csak egyszerűen nyitvamaradt a fagyasztó ajtaja. Mire észrevettem már felengedett.

Most önthetem ki az egészet?


2008. aug. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem szabad újra fagyasztani,ha egyszer kiengedett,nemh az anyatejet.Így mehet a lefolyóba az egész,amit nem etetsz meg 12 órán belül a gyerekkel.
2008. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele,más élelmiszert sem szabad újrafagyasztani,miért pont az anyatejet lehetne? Az egyik legösszetettebb, legérzékenyebb "élelmiszer", amit ráadásul egy babának adnál. Szerintem ne kockáztass. Mellesleg én is jártam így,a szívem szakadt meg, több liternyit kellett kidobnom.
2008. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A már egyszer felengedett tejet nem szabad még egyszer lefagyasztani.Ne kockáztass inkább öntsd ki nehogy baja legyen a picinek!
2008. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!